KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14409207

nr 1440 9207

Akvareller

3 st. Japan. Signerade, yttermått inklusive ram: 38x26, akvarell

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:22:35